« Markalara Göre
Alex Toys
Anatolian Puzzle
Barbie
Baby Alive
Beyblade
Beyblade Metal Fury
Beyblade Başlangıç Paketleri
Beyblade Beywheelz
Bruder
Cat
Chicco
Crayola
Cubic Fun
Double Horse Helikopter
Fenerbahçe
Fisher Price
Furby
FurReal Peluş
Giochi Preziosi
Hot Wheels
Lego Oyuncak
Maisto
Nerf
Nikko
Play Doh
Playskool
Tomy
Transformers
Trash Pack Çöps
Üye Girişi
Bizden Haberler
Tüm Haberler
Ana Sayfa Markalara Göre Beyblade
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster A´dan Z´ ye Listele Ucuzdan Pahalıya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Fiyatı Düşenler Promosyonlu Tümü

Beyblade Beyblade serüveni, Takao isimli Japon bir çizgi film kahramanının modern topaçlara olan ilgisiyle başlar. Dedesi onun iyi bir dövüşçü olmasını planlarken, Takao bu durumu kabullenmez ve her defasında kaçar. Beyblade’e olan düşkünlüğü gittikçe tutkuya dönüşür ve turnuvalara katılır. Zamanla usta bir Beybladeci olur. Beyblade, yalnızca bir topaç değildir. İçinde Beybladelere güç katan kutsal canavarlar vardır. Bu canavarları Beyblade’in sahibi yönetir. Bir çizgi film ile başlayan Beyblade macerası Japon Takara isimli bir oyuncak firması tarafından oyuncaklara dönüştü. Beyblade tutkusu Japonya’dan diğer Asya ülkelerine, oradan Amerika ya ve Türkiye’ye kadar ulaştı ve firmanın ayda 4 milyon Beyblade üretmesine rağmen hala yok satıyor olması gerçekten büyük bir başarı. Çocukların heyecanla ve büyük bir tutkuyla yarıştırdıkları Beyblade’ler, onların kazanma çabalarındaki gücü ve plan stratejilerindeki olağanüstü kurguyu ortaya koymalarında şaşırtıcı bir rol oynuyor. Beyblade, çocukların farklı parçaları bir araya getirerek, yarattıkları oyunlara değişik bir boyut kazandırmaları da onların hayal güçlerini geliştirmelerine önemli ölçüde katkı sağlıyor. Bu tarz strateji ve hayal kurma oyunlarının başını çektiği Beyblade macerasının heyecanını onlineoyuncak.com mağazamızdan indirimli fiyat ve kalitesiyle satın aldığınız ürünlerle yaşayabilirsiniz. Beyblade aksesuarları, Beyblade başlangıç paketi, Tornado Beyblade, Elektronik Beyblade ve daha fazlası için raflarımıza mutlaka göz atın. Transformers Oyuncakları, Nerf Silahları ve Hot Wheels Oyun Setleri de ilginizi çekebilir.

Kayıt Bulunamadı

 Bu grupta ürün kaydı bulunamadı.

TELEFONUMUZ : 0212 638 77 33
ADRESİMİZ : Katre Hediyelik Eşya Kuy. Teks. İnş. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. (TESBİHANE) Azak Big Center Yahya Paşa Sok no: 17 / 175 Gedikpaşa / Beyazıt / İstanbul
OnlineOyuncak.com sevdiğiniz tüm lisanslı oyuncakları birarada sunar. Türkiye'nin en büyük online oyuncak mağazası, tüm ürünlere kolayca ve uygun fiyatlarla sahip olmanız için çalışır.