« Çizgi Film Karakterleri
Angry Birds Oyuncakları
Barbie Oyuncakları
Batman Oyuncakları
Ben 10 Oyuncakları
Cars Oyuncakları
Gormiti Oyuncakları
Iron Man Oyuncakları
Max Steel Oyuncakları
Monster High Bebekler
Monsuno Oyuncakları
My Little Pony Oyuncakları
Ninja Kaplumbağalar
Pepee Oyuncakları
Pet Shop Minişler
Polly Pocket Oyuncak
Planes Uçaklar Oyuncakları
Spiderman Oyuncakları
Sünger Bob (Sponge Bob) Oyuncakları
Star Wars Oyuncakları
Şirinler Oyuncakları
Transformers Oyuncakları
Winx Oyuncakları
Üye Girişi
Bizden Haberler
Tüm Haberler
Ana Sayfa Çizgi Film Karakterleri Mickey Mouse Oyuncakları
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster A´dan Z´ ye Listele Ucuzdan Pahalıya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Fiyatı Düşenler Promosyonlu Tümü

Mickey Mause Oyuncakları 1928 den bu yana herkesin tanıdığı, bildiği Disney karakterlerinden Mickey Mouse, sevimliliği, masumluğu ve zekasıyla gönüllerde yer etti. Mickey Mouse karakteri 1929 yılında çocuk kitabı, maskot, anahtarlık ve oyuncak olarak satışa sunuldu. 1940’larda ününü kaybeden Mickey karakteri, 1950’lerde ‘’Miki Fare Kulübü’’nün televizyonda yayımlanması ve eğlence merkezi Disneyland’ın açılmasıyla yeni bir hayata başladı ve tekrar herkesin sevgilisi oldu. Sevgilisi Mini Mouse ve arkadaşları Donald Duck, Daisy, Goofy ve Pluto ile çizgi filmlerde unutulmaz hikayelere sahne olmuş ve hiçbir zaman eskimeyen bir karakter olmayı başarmıştır. Yetişkinlerin gülümseyerek anlattıkları anılarını süsleyen Mickey Mouse şimdi de çocukların sevgilisi. Tatlı ifadesi, şirin tasarımı ile hem kız, hem de erkek çocuklarının farklı farklı oyuncak ve aksesuar çeşitleriyle beğenisine sunulan ürünleri, hem çok göz alıcı hem de eğitici. Eğlenceli bir oyuncak olmanın yanında sevilen bir karakter olarak da aksesuarlarda yer eden Mickey Mouse, çok tercih edilen ürünlerden olmaya devam ediyor. Peluş Figürler, Mickey ve dostlarının tükenmez kalemleri, minik hediyelikler, figürler, kostümler, bardak-kupalar, duvar süsleri, boya-aktivite setleri ve daha birçok ürün onlineoyuncak.com kalitesiyle ve uygun fiyatlarıyla sizlerle. Satın almak istediğiniz ürünler için özel bir durum belirtmeniz gerekiyorsa bunları siparişleriniz sırasında belirtebilirsiniz.

Kayıt Bulunamadı

 Bu grupta ürün kaydı bulunamadı.

TELEFONUMUZ : 0212 638 77 33
ADRESİMİZ : Katre Hediyelik Eşya Kuy. Teks. İnş. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. (TESBİHANE) Azak Big Center Yahya Paşa Sok no: 17 / 175 Gedikpaşa / Beyazıt / İstanbul
OnlineOyuncak.com sevdiğiniz tüm lisanslı oyuncakları birarada sunar. Türkiye'nin en büyük online oyuncak mağazası, tüm ürünlere kolayca ve uygun fiyatlarla sahip olmanız için çalışır.