« Markalara Göre
Alex Toys
Anatolian Puzzle
Barbie
Baby Alive
Beyblade
Bruder
Cat
Chicco
Crayola
Cubic Fun
Double Horse Helikopter
Fenerbahçe
Fisher Price
Furby
FurReal Peluş
Giochi Preziosi
Hot Wheels
Lego Oyuncak
Maisto
Nerf
Nikko
Play Doh
Playskool
Tomy
Transformers
Trash Pack Çöps
Üye Girişi
Bizden Haberler
Tüm Haberler
Ana Sayfa Markalara Göre Furby
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster A´dan Z´ ye Listele Ucuzdan Pahalıya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Fiyatı Düşenler Promosyonlu Tümü

Furby Oyuncak bir hayvanı eğitip, ona bir bebek gibi bakma fikri nasıl geliyor? Çılgınca öyle değil mi? Dünyada fırtınalar estiren bu fikre alışıp onları evlerinde eğitmeye ve beslemeye başlayan oldukça büyük bir kitle var denilebilir. Bu fırtınaya sizde dahil olmaya ne dersiniz? Gerçek gibi sesler çıkaran Furby’i besleyebilir, ona Türkçe öğretebilir, gıdıklayabilir hatta diğer Fubylerle tanıştırabilirsiniz. Farklı Furbylerle tanıştırdıktan sonra etkileşime geçebilen bu oyuncaklara bayılacaksınız. Size beklediğiniz tepkileri verirken şaşırmayın çünkü o çok akıllı. Üstelik birçok tercih seçenekleri de var. İster Cool, isterseniz de Hot seçenekleriyle kendinize en yakın olan Furby’i seçebilirsiniz. Furby Cool; mavi, beyaz ve siyah Furby Hot; kırmızı, mor ve sarı renkleriyle sizinle tanışmaya hazırlanıyor. Ayrıca ücretsiz indirebileceğiniz İpone ve İpad uygulamalarıyla onlara yemek hazırlayabilir, yedirebilir ve söylediklerini tercüme edebilirsiniz. İlk satın aldığınızda Furbyce konuşan sevimli arkadaşınıza Türkçe öğretebilirsiniz. Onunla gerçek bir canlı gibi ilgilenmelisiniz. Sizin ilgilenmenizle şekil alan Furby’ler size tepki veriyor. Oyuncak fikri Furby ile boyut değiştiriyor. Furby fırtınasına sizde katılın ve bu eğlenceli arkadaşlığı sakın kaçırmayın. Üstelik muhteşem fırsat fiyatlarıyla Türkiye'nin Oyuncak Sitesinde.

Kayıt Bulunamadı

 Bu grupta ürün kaydı bulunamadı.

TELEFONUMUZ : 0212 638 77 33
ADRESİMİZ : Katre Hediyelik Eşya Kuy. Teks. İnş. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. (TESBİHANE) Azak Big Center Yahya Paşa Sok no: 17 / 175 Gedikpaşa / Beyazıt / İstanbul
OnlineOyuncak.com sevdiğiniz tüm lisanslı oyuncakları birarada sunar. Türkiye'nin en büyük online oyuncak mağazası, tüm ürünlere kolayca ve uygun fiyatlarla sahip olmanız için çalışır.