« Kutu Oyunları
Masa Oyunları
Monopoly
Aile Oyunları
Çocuk Oyunları
Üye Girişi
Bizden Haberler
Tüm Haberler
Ana Sayfa Kutu Oyunları Monopoly
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster A´dan Z´ ye Listele Ucuzdan Pahalıya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Fiyatı Düşenler Promosyonlu Tümü

Monopoly Kutu Oyunu 1929'da Charles Darrow tarafından bulunan,  Parkers Brothers tarafından üretilen Monopoly, ‘’tekel’’ anlamına gelmektedir. Dünya tarihinde en çok oynanan ticari masa oyunudur. Yaklaşık 750 milyon kişi tarafından oynanmıştır. 103 ülkede ve 37 dilde üretilen bu oyun en çok satılan kutu oyunu olmayı başarmıştır. Aslı, zar ile oynanan emlakçılık konulu bir masa oyunudur. Oyunun amacı, olabildiğince fazla emlak satın alıp, diğer oyuncuları iflas ettirmeye çalışmaktır. Oyuncular zar atarak karelerde ilerlerler ve oyunun döngüsünü tamamlamaya çalışırlar. Aynı zamanda bu sırada satın alma, kiralama, inşa etme ve ticaretin içinde bulunduğu ekonomik aktivitelerle birlikte daha birçok görevlerle ekonomik anlamda en güçlü oyuncu olmaya çalışırlar. Şimdilerde Klasik Monopoly’nin yanında çağa ayak uyduran tarzda birçok tasarımlarıyla da kendini sevdirmeye devam etmiştir dünyaca ünlü Monopoly. Örneğin, Monopoly Çılgın Bankamatik Kutu Oyunu; elinizdeki parayı, haneye yerleştirdiğinizde paralar saçan, yepyeni ve rengarenk piyonları, evleri otelleri ile farklı bir heyecanlı oyuna davet etmiştir sevenlerini. Monopoly Cityville; şehir kurmayı seven oyuncular için, Monopoly Hotels; dünyanın en büyük oteline sahip olup, zengin olma hayalleri kuran oyuncular için, Monopoly Milyoner; zengin olma hayalleriyle yaşayan ve tüm lüks yaşantının içinde olmayı seven oyuncular için, Monopoly Türkiye; Türkiye’mizi tanıma keyfini eğlenceli şekilde yaşamak isteyen oyuncular için, Monopoly Elektronik Bankacılık; para transferiyle farklı oyun deneyimi yaşamak isteyen oyuncular için, Monopoly; Klasik Monopoly oyunundan vazgeçemeyen oyuncular için, Monopoly Cars 2; 5 yaş ve üzeri, Cars karakterini seven ve aynı zamanda Monopoly eğlencesini sevdikleri çizgi karakterle birleştirmek isteyen minik oyuncular için, Monopoly Junior Party; eğlenceli, rengarenk ve pasta şeklinde piyon ve diğer parçalarıyla, muhteşem parti eğlencesini kaçırmak istemeyen minikler için tasarlanmıştır. Birbirinden farklı tüm bu Monopoly oyunlarından biri mutlaka size de hitap eden tarzda olacaktır. Seçiminiz hangi Monopoly Oyunu olursa olsun satın aldığınız yalnızca bir kutu oyunu değil, vazgeçilemeyen muhteşem eğlencenin de diğer adı olacak. Gerçek bir eğlenceye zar atma zamanı geldi. Zengin olmaya hoş geldiniz. Tüm monopolly ürünleri Türkiye'nin oyuncak sitesi www.onlineoyuncak.com 'da.

Kayıt Bulunamadı

 Bu grupta ürün kaydı bulunamadı.

TELEFONUMUZ : 0212 638 77 33
ADRESİMİZ : Katre Hediyelik Eşya Kuy. Teks. İnş. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. (TESBİHANE) Azak Big Center Yahya Paşa Sok no: 17 / 175 Gedikpaşa / Beyazıt / İstanbul
OnlineOyuncak.com sevdiğiniz tüm lisanslı oyuncakları birarada sunar. Türkiye'nin en büyük online oyuncak mağazası, tüm ürünlere kolayca ve uygun fiyatlarla sahip olmanız için çalışır.