« Markalara Göre
Alex Toys
Anatolian Puzzle
Barbie
Baby Alive
Beyblade
Bruder
Cat
Chicco
Crayola
Cubic Fun
Double Horse Helikopter
Fenerbahçe
Fisher Price
Furby
FurReal Peluş
Giochi Preziosi
Hot Wheels
Lego Oyuncak
Maisto
Nerf
Nerf Super Soaker
Nerf Dart Tag
Nerf N-Strike
Nerf Vortex
Nikko
Play Doh
Playskool
Tomy
Transformers
Trash Pack Çöps
Üye Girişi
Bizden Haberler
Tüm Haberler
Ana Sayfa Markalara Göre Nerf
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster A´dan Z´ ye Listele Ucuzdan Pahalıya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Fiyatı Düşenler Promosyonlu Tümü

Dünyayı kasıp kavuran Nerf fırtınası gençlerin ve çocukların asla hayır diyemeyecekleri eğlenceli ve gözlük ve benzeri aksesuarları ile bir o kadar da güvenli rekabet oyunu olmuş ve her geçen gün kendini yenileyip gelişmeyi başarmıştır. Tasarımlarına yalnızca hedef almayı değil heyecan ve macerayı da katan Nerf, kullanıcı kitle yaşını giderek yukarılara doğru çekmiştir. Çocukların vazgeçilemez oyunu olan Nerf, artık gençlerin, hatta yetişkinlerinde oynadıkları stratejik beyin spor oyunu olmuştur. Enerjilerini dışarı, eğlenceli bir şekilde atan Nerf tutkunları aynı zamanda aksiyon ve maceraların da içine girerek doyasıya eğlenmişlerdir. Sosyalleşmenin de önünü açan bu güvenilir nerf silahları yumuşak köpükten yapılmıştır ve oldukça güvenlidir. Yaz günlerinin ve aktivitelerin eğlence ve macerada başını çeken Nerf Oyuncakları, çocuklar arasındaki takım birliği kurmalarına, strateji ve hayal gücü gelişimlerine, mutluluklarına, heyecanlarına ve daha birçok sosyal gelişimlerine katkıda bulunuyor. Farklı tasarımdaki tabancalarıyla da yeni tutkunlarını bekliyor. Aynı zamanda kalite ve fiyat fırsatlarıyla da, Nerf Su Şarjörü, Nerf Lightningstorm, Nerf Thunderstorm, Nerf Scatter Blast, Nerf Tornado Strike, Nerf Gözlük, Nerf Fırtına, Rüzgar ve Hızlı Atış Setleri ve daha fazlası onlineoyuncak.com mağazamızda sizleri bekliyor. Nerf silahları şimdilik 4 farklı seriye ayrılmış durumda. Bunlar Nerf Super Soaker, Nerf Dart Tag, Nerf N-Strike ve yeni seri Nerf Vortex. Super Soaker serisi birbirinden farklı yeteneğe sahip modern su tabancalarından oluşurken Dart Tag serisinde dart şeklinde mermiler kullanılıyor. Kimi nerf otomatik atış yapabilirken bazı nerfler hazneli bir yapıya sahip olduklarından daha fazla mermi yada su alabiliyorlar. Seçtiğiniz nerf hangisi olursa olsun tüm Nerf oyuncakları orijinal lisanslı ürün garantisi ile OnlineOyuncak.com raflarında.

Kayıt Bulunamadı

 Bu grupta ürün kaydı bulunamadı.

TELEFONUMUZ : 0212 638 77 33
ADRESİMİZ : Katre Hediyelik Eşya Kuy. Teks. İnş. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. (TESBİHANE) Azak Big Center Yahya Paşa Sok no: 17 / 175 Gedikpaşa / Beyazıt / İstanbul
OnlineOyuncak.com sevdiğiniz tüm lisanslı oyuncakları birarada sunar. Türkiye'nin en büyük online oyuncak mağazası, tüm ürünlere kolayca ve uygun fiyatlarla sahip olmanız için çalışır.