« Markalara Göre
Alex Toys
Anatolian Puzzle
Barbie
Baby Alive
Beyblade
Bruder
Cat
Chicco
Crayola
Cubic Fun
Double Horse Helikopter
Fenerbahçe
Fisher Price
Furby
FurReal Peluş
Giochi Preziosi
Hot Wheels
Lego Oyuncak
Maisto
Nerf
Nikko
Play Doh
Playskool
Tomy
Transformers
Trash Pack Çöps
Üye Girişi
Bizden Haberler
Tüm Haberler
Ana Sayfa Markalara Göre Air Hogs
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster A´dan Z´ ye Listele Ucuzdan Pahalıya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Fiyatı Düşenler Promosyonlu Tümü

Air Hogs ile yerçekimine meydan okuyun.! Belki sizlerin de dikkatini çekmiştir. Air Hogs oyuncaklarını incelediğinizde adeta yerçekimine karşı savaşma dikkatinizi çeker. Örneğin bir çoğumuzun acaba ilerde olabilir mi diye düşüncelere daldığımız duvarda gidebilen hatta baş aşağı bile kumanda edilebilen arabalar Air Hogs firması tarafından gerçekleştirildi. Lazer güdümlü Zero Gravity Lazer Araba olarak adlandırılan bu muhteşem oyuncak o kadar başarılı oldu ki, tek başına ciddi satış rakamlarına ulaşıldı. Ya uçuş anında yukarıdan aşağıya sarkıttığı sepetle can kurtaran, kargo taşıyan Fly Crane Kurtarma Helikopterine ne demeli. Bitmedi. Dünyanın ilk dünyalı ufosu Air hogs Vectron Wave ile uçan daireyi hareketlerinle yönlendirebiliyorsun. Air Hogs'un önemli bir özelliği de çok sayıda ürün çeşidine sahip olmamasına karşın. Başarılı ürün gamıyla dünya oyuncak sektöründe önemli bir yere sahip olması. Tüm oyuncakları erkek çocuklar tarafında yoğun ilgi görüyor. Hatta bazı ürünlere çocuklardan çok yetişkinler ilgi gösteriyor. Eğer oğlunuz yada erkek çocuk için hediye seçimi yapacaksanız Air Hogs ürünlerini muhakkak incelemenizi öneririz. Sitemizdeki uzaktan kumandalı helikopter, araba ve erkek oyuncakları kategorimizde ilginizi çekebilecek bir çok farklı seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Kayıt Bulunamadı

 Bu grupta ürün kaydı bulunamadı.

TELEFONUMUZ : 0212 638 77 33
ADRESİMİZ : Katre Hediyelik Eşya Kuy. Teks. İnş. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. (TESBİHANE) Azak Big Center Yahya Paşa Sok no: 17 / 175 Gedikpaşa / Beyazıt / İstanbul
OnlineOyuncak.com sevdiğiniz tüm lisanslı oyuncakları birarada sunar. Türkiye'nin en büyük online oyuncak mağazası, tüm ürünlere kolayca ve uygun fiyatlarla sahip olmanız için çalışır.