« Fisher Price
Bebek ve Okul Öncesi
Dişlik ve Çıngıraklar
Eğitici Bebek Oyuncakları
Uyku Arkadaşları
Yumuşak Oyuncaklar
Figür Oyuncakları
Karakter Figürleri
Kız Oyuncakları
Kız Oyun Setleri
Üye Girişi
Bizden Haberler
Tüm Haberler
Ana Sayfa Amacına Göre Eğitici Oyuncaklar
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster A´dan Z´ ye Listele Ucuzdan Pahalıya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Fiyatı Düşenler Promosyonlu Tümü

Eğitici Oyuncaklar Geleceğin mutlu ve eğitimli nesillerini yetiştirmek için çabalayan ebebeveynler, bunun ilk adımlarına bebekleri henüz çok küçük yaştayken başlıyor. İlk aylardaki bebeklerin görme ve işitsel gelişimlerine katkıda bulunmak için dönencelerle başlıyorlar örneğin. Bu gelişim süreci renkli çıngıraklar, el becerilerini kuvvetlendirecek beceri oyuncakları parçalı bloklar, hamurlarla devam edebiliyor. Evdeki günlük yaşantıyı yansıtan ve minikler için tasarlanmış tamir setleri, ütü, mutfak eşyaları gibi oyuncaklar da 2-3 yaş çocuklar için el becerilerini geliştirebilecek harika seçimler olabiliyor. Örneğin, Playskool Konuşkan Süpürgem, Barbie Ben Büyüyünce Aşçı Oyun Seti, Fisher Price Eğitici Çay Takımı gibi hem el becerisi hem de sosyal aktiviteye yönelik benzer oyuncaklar iyi bir seçim olabilir. Bütün ve parça oyunları da çocukların zeka ve yaratıcılık yönlerini geliştiren önemli oyuncaklardan. Puzzlelar çocuğun hem zeka gelişimi, muhakeme yeteneği ve tamamlama yetisi kazandıracak önemli bir üründür. Küçük yaşlardaki çocuklar için hazırlanmış ahşap yapbozlardan sayıları binlerce parçadan ifade edilen büyükler için kapsamlı puzzlellar bulunuyor. Eğitici oyuncak alanında en başarılı markalar dünyaca ünlü Fisher Price, Playskool ve Alex Toys oyuncaklarıdır. Örneğin şu dönemde popüler olan Fisher Price Numaralı Kaplar, Fisher Price Vakvak Halkalar, Fisher Price Renkli Kaplar, Playskool Patates Kafalar, Playskool Şekilli Küp ve Şekilli Kaplumbağa gibi oyuncaklar mükemmel bir zeka geliştirici oyuncak olarak sayılabilir. Renkleri, şekilleri, hayvanları, sayıları ve çocuklar için eğitici olacak daha birçok ürünü sizlere sunan onlineoyuncak.com mağazamız ürün kalitesi ve fırsat fiyatlarıyla sizlerle buluşmayı bekliyor. Güvenle satın alabileceğiniz ürünlerimiz için özel bir durum belirtmek istiyorsanız bunu siparişlerinizde belirtebilirsiniz.

Fisher Price Eğitici Gitar
KDV Dahil Fiyatı :39,95 TL
9,99 TL den başlayan Taksitlerle. Taksitle
1-2 gün içerisinde kargoya verilir
TELEFONUMUZ : 0212 638 77 33
ADRESİMİZ : Katre Hediyelik Eşya Kuy. Teks. İnş. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. (TESBİHANE) Azak Big Center Yahya Paşa Sok no: 17 / 175 Gedikpaşa / Beyazıt / İstanbul
OnlineOyuncak.com sevdiğiniz tüm lisanslı oyuncakları birarada sunar. Türkiye'nin en büyük online oyuncak mağazası, tüm ürünlere kolayca ve uygun fiyatlarla sahip olmanız için çalışır.