« Amacına Göre
Puzzle
Bebek Oyuncakları
Eğitici Oyuncaklar
Peluş Oyuncak
Uzaktan Kumandalılar
Arabalar
Ambulans
Çöp Arabası
Gemi
Helikopter
İş Makinaları
Kamyon
Kepçe
Otobüs
Tır
Tren
Uçak
Kostüm ve Aksesuar
Model Araç ve Maketler
Oyun Setleri
Parti ve Doğum Günü
Ahşap Oyuncak
Figürler
Üye Girişi
Bizden Haberler
Tüm Haberler
Ana Sayfa Amacına Göre Uzaktan Kumandalılar Helikopter
Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster A´dan Z´ ye Listele Ucuzdan Pahalıya Listele Sadece Stoktakileri Göster
Fiyatı Düşenler Promosyonlu Tümü

Uzaktan Kumandalı Helikopter Günümüzün en çok talep gören hobi ve oyuncak ürünü helikopterler ziyaretçilerimiz tarafından da büyük ilgi görüyor. Uzaktan kumandalı helikopterler uzun yıllar varolmasına karşın, genelde profesyonel helikopterler olarak tabir edebileceğimiz ürünlerle ön plandaydı. Ancak özellikle 2011 ve 2012 yıllarında onlarca amatör helikopter model ve seçeneğinin de piyasaya girmesi bütçesi daha kısıtlı olan tutkunların talebini patlattı. Sadece çocuklar tarafından değil, büyük bir kesimi 20 yaş üstü meraklıların ilgi odağı oldu. Rc helikopterler kelime manası ile radio control olarak açabileceğimiz uzaktan kumandalı anlamını taşımaktadır. Fiyatı Hangi etmenler belirliyor.? Amatör helikopterler için fiyatı belirleyen ana etmen helikopterin boyutu ve kanal sayısıdır. Ne kadar büyük ve kanal sayısı fazla ise fiyat o kadar artar. Amatör helikopterlerde genelde 3, 3,5 ve kanal helikopterler bulunmaktadır. Profesyonel helikopterlerde kanal sayısı daha fazladır. Kanal sayısının artması birlikte uçurabileceğiniz helikopter sayısının artması demektir. Böylece arkadaşlarınızla birlikte çok daha eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İç mekanda uçurabileceğiniz rc helikopterler daha ucuzken, dış mekan helikopterleri çok daha pahalıdır. Profesyonel helikopterler de buna benzerlik gösterirken ek olarak yakıt tipleri de helikopterimizin fiyatını etkilemektedir. Profesyonel helikopterler çok daha kapsamlı ve güçlüdür. Yedek parça ve teknik servis imkanları bulunur. Popüler Helikopter Markaları Syma, Double Horse, Walkera, Nine Eagle, Align T-rex ve E-Sky marka helikopterler sayılabilir. Syma ve Double Horse dışındaki markalar özellikle benzinli uzaktan kumandalı helikopterler alanında oldukça güçlüdür. Oyuncak Helikopter için en az kaç yaşında olmalıdır.? Oyuncak helikopter olarak tabir ettiğimiz ürünler çocuklar tarafından da kullanılabilir. Ev içerisinde kullanılabilecek 20-22 cm boyutlarında bir helikopteri 10 yaş ve üzerindeki çocuklar ancak kullanabilirler. Nedir bu Gyro Teknolojisi.? Gyro bir tür dengede uçuş için geliştirilen bir sistemdir. Gelişmiş gyro teknolojisine sahip helikopterler havada asılı vaziyette durabilirler. Ayrıca stabil uçuş imkanı vererek helikopterin daha kolay kontrol edilebilmesini sağlar.

Disney Cars İrc Dinoco Uzaktan Kumandalı Helikopter Şarjli
KDV Dahil Fiyatı :149,49 TL
37,37 TL den başlayan Taksitlerle. Taksitle
1-2 gün içerisinde kargoya verilir
TELEFONUMUZ : 0212 638 77 33
ADRESİMİZ : Katre Hediyelik Eşya Kuy. Teks. İnş. San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. (TESBİHANE) Azak Big Center Yahya Paşa Sok no: 17 / 175 Gedikpaşa / Beyazıt / İstanbul
OnlineOyuncak.com sevdiğiniz tüm lisanslı oyuncakları birarada sunar. Türkiye'nin en büyük online oyuncak mağazası, tüm ürünlere kolayca ve uygun fiyatlarla sahip olmanız için çalışır.